30 Aralık 2014 Salı

“EVİM SENSİN” FİLMİNE KENT MEYDANI AVM’DE MUHTEŞEM GALA


Özcan Deniz'in geçtiğimiz yıl çektiği “Ya Sonra”nın ardından yeni bir sinema filmi Evim Sensin filminin galası İstanbul'un ardından Bursa'da Kent Meydanı AVM'de yapıldı. Yapımcılığını Avşar Film ve DNZ Film’in ortak yapımı, yönetmenliğini Özcan Deniz’in üstlendiği Evim Sensin filminin başrollerini Özcan Deniz ve Fahriye Evcen paylaşıyor.

 

Her türlü zorluğa rağmen birbirlerine büyük bir aşkla bağlı bir çiftin gözyaşı dolu aşk hikâyeleri anlatıldığı Evim Sensin filminin galası saat 19.00'da düzenlenen kokteylin ardından yapıldı. Filmin yönetmeni ve oyuncusu Özcan Deniz'in de katıldığı kokteyle Bursa'nın seçkin isimleri de davetliydi. Özcan Deniz yaptığı konuşmada galaya katılan herkese teşekkürlerini iletti. Filmi Özcan Deniz ile birlikte izleyen davetliler filmin ardından Özcan Deniz'i soru yağmuruna tuttular. Deniz galada bulunduğu süre boyunca sempatik tavırlarıyla dikkat çekti. 


Hakları Avşar Film’e ait olan bir Kore filminden uyarlanan Evim Sensin filminde, Özcan Deniz ve Fahriye Evcen ile birlikte Sait Genay, Teoman Kumbaracıbaşı, Levent Öktem, Özay Fecht, Güneş Hayat, Volga Sorgu, Barış Yalçın, Gizem Denizci, Ayşe Çerçi, Zeynep İge, Efe Deprem ve Kayhan Yıldızoğlu rol alıyor.

Evim Sensin’ in konusu şöyle: Kırılmış kalbinin yaralarını üzerinde taşıyan Leyla (Fahriye Evcen) başından geçen bir ayrılığın sonunda baba evine döner ve bir yanda kırılan kalbini bir yanda otoriter babası Selim(Sait Genay)’le olan bağını onarmaya başlar. Leyla ile yolu kesişinceye kadar yalnızca kendisi için yaşamış olan İskender (Özcan Deniz) ise yetimhanede büyümüş ve hayatı boyunca hiç evi olmamış bir adamdır. Belki de meslek olarak başkalarına ev yapmayı seçmesi bundandır.


Kazara yaşanan ilk bakışmanın üzerinden uzun bir zaman geçse de filizlenen aşk hızla ilerler. Biri aşktan, biri yalnızlıktan nasibini almış, dünyaları taban tabana zıt çiftimiz her şeye rağmen aradıklarını birbirinde bulur. İskender, birine ait olma, yarını planlama, bir kadının kocası olma duygularından oldukça uzak ve bu kavramlara yabancıdır. Ama Leyla, kalbini iyileştiren adama bütün bu karanlık noktalarından çıkacağı yeni bir dünya armağan eder. Onun evi artık Leyla’dır…

 Hiç yorum yok: