30 Aralık 2014 Salı

ÇAKALLARLA DANS 2'YE KENT MEYDANI AVM'DE MUHTEŞEM GALA


 
İlki büyük ilgi gören ve bir devam filmi olan “Çakallarla Dans 2” filminin Bursa galası seçkin bir davetli topluluğunun katılımı ile Kent Meydanı AVM'de yapıldı. 
 
Kent Meydanı AVM’de gerçekleştirilen kokteylin ardından filmin gösterimi ve film ekibi Bursalılardan büyük ilgi gördü. Filmin oyuncularından Timur Acar, yönetmen Murat Şeker ve senaryo yazarı Ali Tanrıverdi hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdiler. Filmi ise ekip seyircilerle birlikte izledi.
 
Seyirciler bol bol güldü…  
Seyircileri kahkahaya boğan filmin sonunda sahneye çıkan ekibe Kent Meydanı AVM Pazarlama Müdürü Emel Çelikkol çiçek taktim etti. Kısa bir konuşma yapan Yönetmen Murat Şeker, “Oyuncularımın hepsi birbirinden yetenekli ve başarılı. Tahmin etmişsinizdir onlarla çalışmak ne kadar güç ve bir o kadar keyifli. Allah başka dert verip çektirmesin sadece film çekelim, yeter. Geldiğiniz için hepinize teşekkürler ” dedi.
 


Filmin konusu şöyle: Kayinço Gökhan (Şevket Çoruh), Del Piero Hikmet (Murat Akkoyunlu), Muhasebeci Servet (İlker Ayrık) ve Köfte Necmi (Timur Acar)… Çakallık yaptıkları için hapse giren kahramanlarımız içerde zor günler geçirmektedir. Mahalleden, sevdiklerinden ve futboldan uzak kaldıkları için mutsuzdurlar. Günün birinde suçlular üzerinde yapılacak tıbbi bir deney için kobay arandığını öğrenirler. İşin ucunda şartlı tahliye olduğunu öğrenen kahramanlarımız bu deneyde gönüllü kobay olmayı kabul ederler. Suç önleyici ilaçları kullanmaya başlayan ekip, dışarı çıktıklarında çakallık yapmayacaklarına dair birbirlerine söz verirler. Ama unuttukları bir şey vardır: Mesele çakal olmak değildir, asıl mesele çakallarla dans edebilmektir.
 
 
 

Hiç yorum yok: