20 Temmuz 2012 Cuma

Kent Meydan AVM Drama Atölyesi 4 Oyunla Sezona Veda EttiKent Meydanı AVM'de Ekim ayında başlayan Drama Atölyesi sezonu kapattı.  7 Haziran akşamı 4 oyunla seyirci karşısına çıkan Drama Atölyesi izleyicilerden tam not aldı. Kent Meydanı AVM Sanat Galerisi'nde sahnelenen Gökhan Sekmen'in yazdığı Bir Köy Hikayesi, Nedim Buğral'ın yazdığı Prens-Prensesler , Necati Arpacı'nın yazdığı karlar Kraliçesi ve orta oyunu Şamatalı Temaşa'yı atölye öğrencilerinin ailelerinin yanı sıra ziyaretçiler de izledi.  

Atölyenin liderliğini yürüten; Drama  Eğitmeni ve Kent Meydanı AVM Sanat Atölyeleri Koordinatörü  Gökhan Sekmen, atölyelere gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını, bu ilginin karşılığını verebildikleri için çok mutlu olduklarını belirtti. Şehrin merkezinde böyle bir sanat merkezinin varlığının önemine de vurgu yapan Sekmen, Ağustos ayı itibariyla yeni dönem kayıtlarının alınmaya başlayacağını, bu sene yeni açılacak Bale ve Resim atölyeleriyle de yeni dönemde tüm Bursalı sanatseverlere hizmet vereceklerini ifade etti.

Drama Atölyesi'nin oyunlarını izleyen Kent Meydanı AVM Genel Müdürü Cemal Tuzcuoğlu ise “Kent Meydanı AVM sanatla içiçe bir alışveriş merkezi. Drama Atölyesi'nin öğrencilerini başarılarından dolayı kutluyorum. Önümüzdeki sezonda yeni atölyelere Bursalıları bekliyoruz.” diye konuştu.

Hiç yorum yok: