24 Mayıs 2012 Perşembe

KENT MEYDANI AVM'DE İVANA SERT'E YOĞUN İLGİ'Stil Günleri' kapsamında 14 Nisan Cumartesi günü Kent Meydanı AVM'ye gelen İvana Sert ziyaretçilerden tam not aldı.
Gelenekselleşen Stil Günleri'nin konuğu bu ay İvana Sert oldu. Ki! Kart'larından 100 puan ile Sert'in İlkbahar-Yaz trendlerini paylaştığı seminere gelen ziyaretiler Sert'i dikkatle dinlediler. Spor giyimi, ilkbahar modasını taşıyan giysisiyle renkli görüntüler oluşturan Sert kendisini izlemeye gelenlerin sorularını da yanıtladı. Sert; yeni sezonda neon renklerinin moda olacağını, doğallığın yine  tercih sebebi olduğunu belirtti. Modacı olmak isteyen minik hayranlarına yol gösteren, onlarla fotoğraf da çektiren Sert, kendi mayo koleksiyonundan ve Nişantaşı'ndaki kendine ait mağazadan da bahseti.

Türkiye'den en çok Tarkan'ı, dünyada ise Rihanna ve Beyonce'yi giydirmek istediğini ifade eden İvana Sert, modaseverlerin alkışları arasında seminere sona erdi. Bursa’nın ilk sadakat karttı olan Kİ! Etkinliklerine ve kampanyalarına ilerleyen günlerde de devam edecek.

Hiç yorum yok: