24 Mayıs 2012 Perşembe

Emine Örnek Öğrencileri Kent Meydanı AVM'de Dikkat ve Konsantrasyon Eğitimine Katıldı


Kent Meydanı Avm'de öğrenciler için  düzenlenen “Dikkat ve Konsantrasyon” eğitiminin ilki 20 Mayıs Pazar günü Mind Up Eğitim Danışmanlık tarafından gerçekleştirildi. Saat 14.00 ile 18.00 arasında yapılan  eğitimde Özel Emine Örnek Okulu’nun öğrencileri, eğitim uzmanı Polat Koyuncu’nun eğlenceli sunumuyla keyifli dakikalar geçirirken, dikkatlerini belirli bir konuya toplama ve konsantrasyonlarını geliştirmenin yollarını öğrendiler.

Her öğrencinin dikkat seviyesinin ölçüldüğü eğitimde öğrencilerin derslerine uzun süre konsantre olmasına yardımcı olan bilgisayar programları da tanıtıldı. Eğitimin sonunda dikkat ve konsantrasyon programları gelen her öğrenciye hediye edildi.

Aynı eğitimi SBS ve LYS sınavlarına kadar her Pazar devam ettireceklerini söyleyen Polat Koyuncu, sınavlarda başarılı olmanın ön koşullarından biri olan dikkat ve konsantrasyonun geliştirilebildiğinin ve bu amaçla hazırlanmış olan bilgisayar programları sayesinde kolaylıkla yol alınabildiğinin altını çizdi.

Tüm öğrencilere açık olarak yapılacak ikinci eğitim; 27 Mayıs 2012 Pazar günü saat 14.00- 18.00 arasında Kent Meydanı AVM Sanat Atölyesi’nde gerçekleştirilecek. Sınırlı sayıdaki kontenjandan yararlanmak için Mind Up’a ön kayıt yaptırmak gerekiyor. Kayıt için, 0224 453 13 20- 0532 777 12 62 numaralı telefonlardan Mind Up’a ulaşabiliyor.

 

Hiç yorum yok: