27 Nisan 2012 Cuma

Kent Meydanı AVM'de Yaşam Koçluğu Semineri İlgi Gördü


Kent Meydanı AVM'de Yaşam Koçluğu Semineri İlgi Gördü


Kent Meydanı AVM, Bursa Rotaract Kulübü ile işbirliği yaparak bir dizi seminerler serisi başlattı. Ki! Kart sahiplerinin ücretsiz olarak yararlanabileceği ve Doğrudan İletişim Hizmetleri   ile birlikte organize edilen seminerler 18 Nisan Çarşamba günü start aldı.

Yalçın Kireççi'nin verdiği “Yaşam ve Yaşam Koçluğu” semineri -3 Katı'ndaki Sanat Galerisi'nde saat 19.00'da 45 kişilik bir katılımla başladı. İnteraktif olarak gerçekleşen sunumda katılımcılar keyifli saatler geçirirken; şanslı bir katılımcı da yapılan çekiliş ile 3 gün sürecek olan Koçluk Kürü ve Zihinsel Detoks eğitimine ücretsiz katılım hakkı kazandı.

Seminerde, hayatımız boyunca yapmak istediğimiz fakat gerek içinde bulunduğumuz koşullardan gerekse yetiştirilme tarzımızdan dolayı gerçekleştiremediğimiz planlarımızı ne şekilde yönlendirebileceğimiz konu edildi.

Bir sonraki hafta, 25 Nisan'da ise Taylan Sulaoğlu “Fikir Küpü: Yenilikçi Düşünme Teknikleri” isimli bir seminer verecek. 2 Mayıs çarşamba saat 19.00'da ise Tolga Cem Bayraktar “Sosyal Medya Çağında Dijital Düşünmek” konulu seminerde meraklılarıyla buluşacak.

Seminerlere Bursa Rotaract Kulübü üyelerinin yanı sıra Kent Meydanı AVM mağaza çalışanları da katılacak.


Hiç yorum yok: