27 Nisan 2012 Cuma

ADL Cengiz Abazoğlu tasarımlarıyla

Kent Meydanı AVM -1 Çarşı Katı'nda bulunan adL'in marka yüzü, dünyanın en ünlü meleği Ana Beatriz Barros 2012 İlkbahar-Yaz  ‘Gold Ceremony’ koleksiyonu ile moda severleri büyüledi.

Kendine güvenen ışıltılı kadının markası adL’nin yepyeni koleksiyonu moda severle buluşmaya hazırlanıyor. 32 parçadan oluşan Gold Ceremony koleksiyonu tek parça olan çarpıcı mini küçük elbiseler ve uzun gece elbiselerden oluşuyor.

Marka yüzü Ana Beatriz Barros ‘Özel gecelerin vazgeçilmezleri olan elbiseler gece davetlerinde benim en büyük stil sırrımdır ve bir kadını kadın gibi hissettiren en önemli parça olmasının dışında, gecenin en göz alıcı kişisi haline getiren büyülü klasiklerdir’ dedi.

Ünlü modacı Cengiz Abazoğlu merakla beklenen koleksiyon ile ilgili şunları söyledi; “2012 İlkbahar – Yaz “Gold  Ceremony” adlı koleksiyonumda 90’lı yılların lüks ve modern kadınını günümüze yorumladım. Yapısal formlar, asimetrik kesimler koleksiyonda öne çıkan detaylar oldu. Kadınların yüzyıllardır vazgeçemedikleri altın ise doku olarak giysilere, maden olarak ise aksesuarların tasarımlarındaki materyali oldu. Koleksiyonda masumiyeti ve saflığı simgeleyen beyaz ve ona eşlik eden gold’un yanı sıra fuşya, fıstık yeşili ve nude tonları da kullanıldı. Micro mini küçük elbiseler ve uzun gece elbiselerinde sıvama payet, dantel, mat saten ve şifon ise tercih ettiğim dokular oldu”.

Hiç yorum yok: