16 Mart 2012 Cuma

2012 BUİKAD ÖDÜLLERİ GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE SAHİPLERİNİ BULDUBursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD) Bursa'da iş yaşamında başarıya imza atmış iş kadınlarını geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Kent Meydanı AVM işbirliğiyle 9 Mart Cuma akşamı ödüllendirdi.
Almira Otel Büyük Salon'da yapılan gecede ödül töreni BUİKAD Başkanı Özlem Baş'ın konuşması ile başladı. Baş konuşmasında, 3 yıldır ödüllerde işbirliği içinde oldukları Kent Meydanı AVM ve Genel Müdürü Cemal Tuzcuoğlu ile Pazarlama Müdürü Emel Çelikkol'a teşekkürlerini iletti. Toplumda kadının önemine ve kadın istisdamına dikkat çeken Baş'ın ardından Kent Meydanı AVM Genel Müdürü Cemal Tuzcuoğlu da bir konuşma yaptı.
Tuzcuoğlu Atatürk'ün “Bir toplum, cinslerden yalnız birinin yüzyılımızın gerektirdiklerini elde etmesiyle yetinirse, o toplum yarı yarıya zayıflamış olur. Bizim toplumumuzun uğradığı başarısızlıkların sebebi, kadınlarımıza karşı ihmal ve kusurdur.” cümleleri ile başladığı konuşmasında “Tarihte kadınımıza gösterdiği önemi, bugün tüm ağırlığıyla hissedip yaşatarak ve büyük bir farkındalık yaratarak hayata geçiren BUİKAD’ı Kent Meydanı Alışveriş Merkezi adına tebrik ediyorum” dedi.
Gecenin sunuculuğunu AS TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Boztürk üstlendi. BUİKAD; “İş Kadını ile Güçlü Bir Türkiye'ye Ulaşmak” vizyonuyla çıktığı yola, "İş Yaşamında Başarılı Kadın" ödülleri ile devam ederek ekonomiden sosyal hayata birçok alanda örnek teşkil eden ve başarıya yürüyen iş kadınlarını Dünya Kadınlar Günü'nde ödüllendirdi.
Gecenin sonunda tüm ödül alanlar ve gecede emeği geçenler sahneye çıkarak hep beraber gazetecilerle poz verdiler.
Hiç yorum yok: