24 Şubat 2012 Cuma

ÜNLÜ MODACI HAKAN AKKAYA KENT MEYDANI AVM'DE STİL GÜNLERİ'NE KATILDI
ÜNLÜ MODACI HAKAN AKKAYA KENT MEYDANI AVM'DE STİL GÜNLERİ'NE KATILDI

Kent Meydanı AVM 18 Şubat Cumartesi günü “Bugün Ne Giysem?” isimli çok izlenen tv programında jüri olarak yer alan modacı Hakan Akkaya 'yı ağırladı. Geçtiğimiz yıldan beri büyük ilgi gören ve bu sene de devam eden Stil Günleri'nin konuğu olan Akkaya modayla ilgilenenlere Sanat Galerisi'nde bir seminer verdi.

Saat 15.00'de başlayan etkinlik büyük ilgiye neden oldu. Bir saat öncesinden Sanat Galerisi'nin açılmasını bekleyenlerin bir kısmı da yoğunluk yüzünden dışarıda kaldı. Hakan Akkaya katılımcılara ilkbahar/ yaz modası hakkında bilgiler verdiği konuşmasında yeni sezonda herkesin rengarenk giyineceğini, ipek kumaşın, ispanyol paçaların “in” olacağını söyledi. İzlemeye gelenlerin sorularına da yanıt veren Akkaya; kendisini eleştirmesini talep edenleri kırmayarak yaptıkları moda yanlışlarını gözler önüne serdi. Birçok sorunun sorulduğu seminerde Akkaya en çok Nicole Kidman'ı giydirmek istediğinden de bahsetti. Herkesin kendi vücut tipine göre giyinmesinin önemine değinen ünlü modacı, “Üzerinizde sadece bir tane star olsun.” önerisinde bulundu.

Yoğun ilgi nedeniyle dışarıda kalanların da yanına giden Akkaya'yı sevenleri bol bol alkışladı.Katılanların fotoğraf çektirmek için birbiriyle yarıştığı Akkaya; gördüğü ilgiden memnun olduğunu ifade ederek “Kent Meydanı AVM'de harika bir izleyici kitlesiyle karşılaştım.” dedi.

Kent Meydanı AVM Genel Müdürü Cemal Tuzcuoğlu ise Stil Günleri'ne ziyaretçilerin ilgisinin ve katılımının dikkat çekici olduğunu vurgulayarak; “2012 yılında başka ünlü konuklarla Stil Günleri devam edecek” diye konuştu.

Hiç yorum yok: