24 Şubat 2012 Cuma

KENT MEYDANI AVM'DE MAĞAZA MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

Kent Meydanı AVM Yönetimi, 8 Şubat Çarşamba günü mağaza müdürleri ile bir araya geldi. Avşar Sinemaları Salonu'nda yapılan toplantıya katılım hayli yoğun oldu. Kent Meydanı AVM Genel Müdürü Cemal Tuzcuoğlu'nun 2010-2011 değerlendirmelerinden bahsettiği toplantıda geçmiş yıllara ait yapılan etkinlikler ve kampanyalara da değinildi. 2012 yılı ile ilgili beklentilerin de yer verildiği toplantıda 2010-2011 yılında en yüksek ciro artışı sağlayan mağaza müdürlerine plaket verildi. Buna göre Colin’s, Kiğılı, Çıtır Usta, Kuz Optik-Saat, Greyder, Penti, Var-El, Koton, Teknosa Extra, Toyzz Shop ve Flo mağazaları müdürleri plaketlerini Cemal Tuzcuoğlu'nun elinden aldılar.
Açıldığı günden bu yana Kent Meydanı AVM’de yer almaktan duydukları mutluluğu ifade eden mağaza müdürleri; yükselen grafikle beraber her geçen gün daha iyi noktalara geldiklerini dile getirdiler. Başarılarında ekip çalışmasının da altını çizen müdürler, satış elemanlarının başarısının bu artışta çok emeği olduğunu vurguladılar.

Kent Meydanı AVM'nin; 2011 yılında bir önceki yıla göre ziyaretçi girişlerinde %18; araç girişlerinde %26; sinema ziyaretçi sayılarında % 20 ve cirosal olarak da %31 artış sağladığını dile getiren Cemal Tuzcuoğlu ise katılımlarından dolayı mağaza müdürlerine teşekkür etti. Sözlerine 'Yılda en az 4 kez mağaza müdürleri ile toplantı yapıyoruz. Bu sayede oluşabilecek risklere karşı önlem alabiliyoruz.” diye devam eden Tuzcuoğlu, alışveriş merkezi olarak tek vücut gibi hareket ettiklerini, bunun da başarıyı beraberinde getirdiğini ifade etti.Hiç yorum yok: