24 Şubat 2012 Cuma

“Kaybedenler Kulübü” 25 Şubat'ta Kent Meydanı AVM D&R'da“Kaybedenler Kulübü” 25 Şubat'ta Kent Meydanı AVM D&R'da

Kent Meydanı AVM “Kaybedenler Kulübü” imza etkinliği 25 Şubat Cumartesi günü Meydan Çarşı Katı'nda yer alan D&R'da yapılacak. Kaan Çaydamlı ve Mete Avunduk tarafından yapılan ve Kent FM'de yayınlandığı tarihte bir şehir efsanesine dönüşen radyo programının kahramanları hayranlarıyla buluşmak için Cumartesi günü Bursa'ya gelecekler.

“Kaybedenler Kulübü” isimli radyo programını ve Çaydamlı ile Avunduk'un hayatından kesitleri konu alan ve geçtiğimiz yıl yayınlandığıda büyük ilgi gören filmin ardından çıkan soundtrack ve “Kaybedenler Kulübü-Filmin Öyküsü” isimli kitap da izleyiciler, okuyucular ve müzikseverler tarafından dikkat çekmişti.

Aynı akşam sahne alacakları Resimli Bar'daki Yalnızlar Partisi öncesi Kent Meydanı AVM'ye gelecek olan Kaan Çaydamlı, Mete Avunduk, Şenol Erdoğan ve soundtrackteki müzikleriyle beğeni toplayan Gülce Duru ve Can Gox da imza gününde olacak. Çaydamlı, Avunduk, Erdoğan, Duru ve Gox hayranları için hem filmin soundtrackini, hem de kitabı imzalayacaklar. Saat 13.00'de başlayacak olan etkinlik D&R işbirliğiyle yapılacak.

Hiç yorum yok: