25 Ocak 2012 Çarşamba

2012 BUİKAD ÖDÜLLERİ İÇİN START VERİLDİ
Kent Meydanı AVM bu yıl üçüncü kez BUİKAD Ödülleri'ne destek veriyor. “BUİKAD 2012 İş Yaşamında Başarılı Kadın Ödülleri” bu yıl da Bursa’ da İş Yaşamında Başarıya İmza Atmış İş Kadınlarını Ödüllendiriyor.

Konuya ilişkin basın toplantısı 23 Ocak Pazartesi saat 19.00'da Kent Meydanı AVM Sanat Galerisi'nde yapıldı. Basın toplantısına Kent Meydanı AVM Genel Müdürü Cemal Tuzcuoğlu, BUİKAD Başkanı Özlem Baş, Kent Meydanı AVM Pazarlama ve Reklam Müdürü Emel Çelikkol ve bazı BUİKAD üyeleri katıldı.

Bu yıl 9 Mart 2012 tarihinde sahiplerini bulacak olan “İş Yaşamında Başarılı Kadın Ödülleri” basın toplantısında BUİKAD Başkanı Özlem Baş; “İş Kadını ile güçlü bir Türkiye'ye ulaşmak vizyonuyla yola çıktık. İş yaşamında başarılı kadınlar hayal ediyoruz. Dernek olarak en önemsediğimiz projelerden biri BUİKAD Ödülleri. Katılım sayısını bu yıl artırmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

Kent Meydanı AVM Genel Müdürü Cemal Tuzcuoğlu ise “İş Yaşamında Başarılı Kadın ödülleri toplumdaki tüm kadınlarımıza iş yaşamlarının her kesiminde var oluşlarını sağlamak adına büyük bir önem taşıyor. Biz de Kent Meydanı AVM olarak sosyal sorumluluk projelerine büyük bir önem veriyoruz. Bu yıl da bu ödüllere destek vermekten mutluluk duyuyoruz.” dedi.

7 kategoride verilecek olan ödüllerin sahiplerini, Bursa Valiliği, Uludağ İhracatçı Birlikleri, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, TOBB Bursa İl Kadın Girişimciler Kurulu, BUİKAD Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği temsilcileri belirleyecek. Yarışmaya başvurmak isteyenler
www.buikad.org adresinden formları indirerek katılabilecekler.

2012 En Başarılı İş Kadını,
2012 En Girişimci İş Kadını,
2012 En Başarılı Kadın Yönetici,
2012 En Yenilikçi İş Kadını,
2012 Kadın İstihdamına En Değer Veren Şirket,
2012 Kadın İstihdamına En Değer Veren Kurum,
2012 Kadın İstihdamına En Değer Veren Sivil Toplum Kuruluşu

kategorilerinde verilecek ödüller 9 Mart gecesi Almira Otel’ de yapılacak ödül töreni ile sahiplerini bulacak.Hiç yorum yok: