16 Aralık 2011 Cuma

IPEKYOL VE TWIST’DEN %50’LiK KIŞ İNDİRİMİ

Kent Meydanı AVM -1 Çarşı Katında hizmet veren Ipekyol ve Twist’te indirim başladı. Ipekyol’dan zarif, kadınsı ve minimal; Twist’ten bohem ve spor tasarımlar %50 indirim fırsatı ile sizleri bekliyor.

Ipekol’da minimal ve renkli kadın ile 50’lerin zarif kadın silüeti koleksiyonda bizi karşılıyor. Daracık tüp etekler, deri detaylı kabanlar seksi ve stil sahibi kadınların beğenisine sunuluyor. Sokakta rastladığınız, bloglarını takip ettiğiniz stil ikonlarından biri de ben olmalıyım derseniz, yakası kürklü pelerinle kombinleyebileceğiniz chino pantolonla kendi tarzınızı yansıtıp, takip edilmeye hazır olabilirsiniz. Dikkat edin her an bir paparazzi sizi
ünlü bir stil ikonuyla karıştırabilir!

Genç ve stylish kızların tarzını hayata geçiren Twist, soğuk ve yağmurlu günlerde kullanabileceğiniz kürk ve yün kombinli kabanlarıyla stilinizi yansıtmaya devam ediyor… Ayrıca eğlenmeyi bilen Twist kızları için yeni bir oyun alanı Mix and Match Styling mağazalarımızda sizleri bekliyor. Farklı ruhlara sahip olan parçaları birleştirip bir rock star stiline imzanızı atabilirsiniz.


Hiç yorum yok: