30 Aralık 2011 Cuma

2011 Kent Meydanı AVM'de Böyle Geçti

2011 yılı Kent Meydanı AVM’de doludizgin yaşandı. Ocak ayında 2011 model Mercedes C 180 kampanyasının sahibi belirlenirken, Eda Taşpınar Bursalı kadınlara stil semineri verdi. Ayşegül Aldinç “O Kız” isimli albümünü sevenleri için imzaladı ve Miniişler Evi'nde çocuklar bol bol atölyelere katıldı.
Şubat ayında Bennu Gerede Aşk Törenleri isimli sergisi ile Bursalı sanatseverler ile buluştu. Sevgililer Günü'nde ise Roma tatili kampanyasının talihlileri belirlendi.

Paytak Show sömestrede çocukları hem eğlendirdi hem güldürdü. Mart ayında Sıla, sevilen albümü “Konuşamadığımız Şeyler Var”ı sevenleri için imzaladı, BUİKAD ödülleri görkemli bir törenle sahiplerini buldu.

Nisan ayında TRT 23 Nisan etkinliklerine ev sahipliği yapan Kent Meydanı AVM ülke çocuklarını ağırlamanın haklı gururunu yaşadı. Etkinlikler Funda Arar’ın TRT ekranlarından canlı yayınlanan konseri ile son buldu.

Aynı ay Aşk-ı Memnu stilistleri Deniz Marşan ile Başak Dizer Fransez Bursalı hanımlara stil danışmanlığı yaptı. “Annem, pastam ve ben”yarışması yoğun katılım ile sona erdi. Geçen sene ilki gerçekleştirilen Faruk Saraç Meslek Yüksek Okulu ile beraber gerçekleştirilen Tasarım Yarışması uzun süre konuşuldu. Deniz Seki “Sözyaşlarım” isimli albümünü sevenleri için imzaladı.

Haziran ayında Bonus Sokak Şenlikleri Kent Meydanı AVM’de gerçekleşti. Babalar ve çocukları Wii oynayarak eğlendiler. En güzel karne hediyeleri de Kent Meydanı AVM’de sahiplerini buldu. Gökhan Tepe “Aşk Sahnede” isimli albümünü imzaladı.

Her Ramazan ayında olduğu gibi basın mensupları ve mağaza müdürleri iftar yemeğinde ağırlandı. Muhabbet Kart konseriyle Süperstar Ajda sevenlerine unutulmaz anlar yaşattı. Yoğun katılımla geçen konser günlerce konuşuldu. Zeki Müren'i Koruma ve Yaşatma Derneği Zeki Müren fotoğrafları sergisi yoğun katılımla gerçekleşti.

Eylül ayında yenilenen Avşar sinema salonları dokuz salonla hizmet vermeye başladı. Yılın son günlerinde ise Merve Hasman’ın “ Face to Face with İstanbul “ sergisine ev sahipliği yapan Kent Meydanı AVM, aynı günlerde 3. Kitap Günleri ile kitap kurtlarıyla buluştu ve Bursalı mimarların tasarım yeni yıl ağaçlarına ev sahipliği yaptı. Bu sayede bir de sosyal sorumluluk projesine imza atan Kent Meydanı AVM Van'daki çocuklar için yeni yıl hediyeleri topladı.

Her zaman şehrin dinamik, enerjik yapısına ayak uydurabilen Kent Meydanı AVM dolu dolu bir yılı arkasında bırakarak 2012 için yine birbirinden güzel etkinlikler ile karşılamaya hazır.

Hiç yorum yok: