17 Ağustos 2011 Çarşamba

Kent Meydanı AVM’de Bir Başka Olur Ramazan


Üç yıldır şehrin kalbinde müşterilerine hizmet veren Kent Meydanı AVM yaklaşan ramazan ayı ile birlikte birçok etkinliği hayata geçiriyor. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Kent Meydanı AVM’de bu sene de iftar öncesi ve sonrasında fasıl olacak. Arzu edenlerin fasıl eşliğinde yemeklerini yiyebilecekleri AVM’de ayrıca “İftara Doğru” programı da canlı olarak yayınlanacak. AVM’den yapılan yayın ASTV’den canlı izlenebilecek.

AVM açık alanda kurulan Jokerland’ın mini lunaparkı ise iftar sonrası çocukların gözdesi olmaya devam edecek. Çocuklar Dragon ve Kanguru’da eğlenirlerken Mini Dönme Dolap ve Mini Jumbo Fil ve trambolin ile keyiflerine keyif katacaklar.

Kent Meydanı AVM yeni başlayan kampanyasıyla da adından söz ettirecek. “Bu sefer Ki! Senin’ kampanyasıyla alışverişlerini Kent Meydanı AVM’den yapanlar Mercedes C180 kazanmak için bir şans elde edecekler. Kİ! puanlarını biriktirmeye devam edecek olan ziyaretçiler hem alışveriş yapıp hem de ramazan ayını dolu dolu yaşama fırsatını bulacaklar.Hiç yorum yok: