17 Ağustos 2011 Çarşamba

Bu Sefer Kİ! SeninKent Meydanı AVM 21 Temmuz'da yepyeni bir kampanyaya başlıyor. Alışveriş ve eğlencenin buluşma noktası olan Kent Meydanı AVM bu sefer ziyaretçilerine Mercedes C180 hediye ediyor. 2010 yılında hayata geçirilen sadakat kartı olan Ki! Kart sahipleri bu kampanyaya katılabiliyor. Ki! Kartı olmayanlar ise başvuru noktasındaki formları doldurarak kart sahibi olup, kampanyaya katılarak, Kİ! Kartın avantajlı dünyasından yararlanabiliyorlar.

Yaklaşık 25.000 Kİ! Kartlı geçen sene hayata geçen karttan kullanarak ücretsiz hediye sahibi oldu. Hediye çekinden, lcd tvye, mp3çalardan, yemek takımına kadar birçok hediyenin bulunduğu Ki! Hediye havuzu bu sene de hem puan biriktirmeye hem de kampanya döneminde her 75 TL’ lik alışverişe bir çekiliş hakkı kazandırmaya devam edecek.

Kent Meydanı AVM'den kampanya döneminde toplamda 75 TL ve katlarında alışveriş yapan herkes Kİ! Kart ile kampanyaya katılabilecek.

5 Ocak 2012 tarihine kadar sürecek olan kampanyaya katılım için AVM içerisindeki kiosklardan çekiliş numarası alınabilecek. Kent Meydanı AVM içerisindeki tüm mağazalardan yapılacak alışverişler sonucunda bir talihli 13 Ocak 2012'de 2012 model beyaz bir Mercedes C180'in sahibi olacak.

Hiç yorum yok: