23 Nisan 2011 Cumartesi

Kent Meydanı AVM’de Yönetici Koltuklarına Minikler GeçtiKent Meydanı AVM’yi daha önce aileleri ile ziyaret eden TED Koleji öğrencileri, 23 Nisan haftasında AVM yönetiminin başına geçtiler.

Gerçekleşen etkinlik kapsamında Kent Meydanı AVM’nin Genel Müdürü Cemal Tuzcuoğlu, Reklam ve Pazarlama Yönetmeni Emel Çelikkol ve İşletme Müdürü Amaç Akyürek koltuklarını öğrencilere teslim ettiler. “Alışveriş merkezinin başında olsan nasıl etkinlikler planlardın, Burada nasıl bir etkinlik görmek istersin?” sorularına ‘Oyun ve lunapark’ cevaplarını veren minikler aileleri alışveriş yaparlarken rahatça oyun oynamak istediklerini dile getirdiler.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle ülkemizde bulunan dünya çocuklarına ev sahipliği de yapan 4. Sınıf öğrencileri İris Yaşar, Rengin Barışçı ve Efe Emiroğlu Kent Meydanı AVM’nin yönetim havasını soludular. İspanya’dan gelerek ülkemizde 23 Nisan’ı kutlayan Paula Sanchez Casero, Sandra Caballero ve Jesuz Golan da arkadaşları ile birlikte bu heyecanı yaşadılar.

Cemal Tuzcuoğlu’nun yerine oturan İris Yaşar ve Paula Sanchez Casero; “Hayvanlar ile ilgili projeler yapabiliriz” diyerek hayvanlara verilecek önemin bir kez daha altını çizdiler. Çocuklara AVM’de öncelik verilmesi gerektiğini de dile getiren minik Genel Müdürler meydanda kocaman bir lunapark kurmak istediklerini söylediler.

Reklam ve Pazarlama Yönetmeni Emel Çelikkol ise koltuğunu Rengin Barışçı’ya teslim etti. Rengin’in yanında konuk öğrenci olarak Sandra Caballero vardı. Rengin Barışçı hem büyükler hem de küçükler için birçok etkinliğin planlanması gerektiğini söyledi. Çocuklar için özel oyun yerinin olması gerektiğini belirten Rengin, burada çocukların rahatça ve aileden bağımsız şekilde oyun oynayabilecekleri alan geliştirmek gerektiğini belirtti. Ayrıca “Kent Meydanı AVM açık alanında carting turnuvası düzenleyerek, etkinliklerin hem büyüklere hem de küçüklere hitap etmesini sağlayabiliriz.” dedi.

İşletme Müdürü Amaç Akyürek’in yerine ise Efe Emiroğlu ve Jesuz Golan geçti. İşletme Müdürü'nün görevlerini anlatarak öğrencileri bilgilendiren Amaç Bey, masasındaki telsizleri Efe ve Jesuz’a teslim ederek AVM kontrolünü onlara verdi. Masadaki telsizler ile direktifler vermeye başlayan Efe, yerini hemen benimsedi. Telsizlerle yapılacakları söyleyeceğini ve sürekli kontrol halinde olacağını belirten Efe, “Yanlış ve hatalı gördüklerimi hemen uyarırım” dedi. “Çocuklar için bir alışveriş merkezi olacaksa nasıl bir yer olmalı?” sorusuna; “Yerler yumuşak zeminden yapılmalı ve her yerde çocukların rahatça oyun oynayabileceği rahat mekanlar ve birçok oyuncak olmalı.” cevabını verdi.
Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan öğrenciler; kendilerine özel olan bu günü Atatürk’e borçlu olduklarını dile getirerek Ulu Önderimiz Atatürk’e bir kez daha teşekkür ettiler.Hiç yorum yok: