22 Nisan 2011 Cuma

“Annem, Pastam ve Ben” Yeniden Kent Meydanı AVM'deKent Meydanı Avm tarafından geçtiğimiz yıl anneler günü dolayısıyla ilk kez düzenlenen ve büyük küçük tüm Bursalılar tarafından büyük ilgi gören “Annem, Pastam ve Ben” etkinliği bu yıl da yapılıyor.

Anneler Günü'nü "tatlı" bir etkinlikle kutlamayı isteyen anneler ve çocukları bu yıl da pastalarının ve kendilerinin pastayla birlikte yüksek çözünürlükteki fotoğraflarını, tarifleriyle birlikte Kent Meydanı AVM'ye ulaştıracaklar. Kent Meydanı AVM'nin sadakat kartı olan Kİ! Kart sahiplerinin katılabileceği etkinlik için başvuru adresi:
etkinlik@kentmeydani.com

Mail adresine ulaşan tarifler ve fotoğraflar jüri tarafından değerlendirilecek. Kafkas Pasta ve Unlu Mamüller Yöneticisi Yılmaz Tekin, Kent Meydanı AVM Pazarlama ve Reklam Sorumlusu Emel Çelikkol ve Anne-Çocuk Kitapları Yazarı Ece Arar'ın jüride bulunduğu etkinlik için tarif ve fotoğraf göndermek için son gün 30 Nisan olarak belirlendi.

İlk üçe girenleri ise Pırlant, Porland ve Kafkas'tan hediyelerin beklediği etkinlikte kazananlar hediyelerini Anneler Günü olan 6 Mayıs'ta alacak.Hiç yorum yok: