22 Nisan 2011 Cuma

23 Nisan Neşesi Kent Meydanı AVM'de
Kent Meydanı Avm bu haftasonu çocuklar için birbirinden renkli etkinliklere sahne olacak. Toyzz Shop 23 Nisan Cumartesi günü Winnie The Pooh ile okuma ve yüz boyama aktivitesi düzenlerken çocuklar tarafından büyük ilgi gören Mini İşler Atölyesi de bu haftasonu yine etkinlik alanında devam edecek.

Cumartesi ve pazar günleri saat 14:00'de başlayan ve saat 18:00'e kadar süren atölyelerde çocuklar hem el becerilerini geliştirecekler, hem de ebeveynleri alışveriş yaparken iyi vakit geçirme fırsatı bulacaklar. Çılgın tişörtler, şişko yastıklar, ahşap hediye kutusu, keçe çanta gibi atölyelerle çocuklar kendi bayramlarını en iyi şekilde kutlamış olacaklar.

Ayrıca 22 Nisan'da Sevgim Özel Yetenek Okulu, Özel İrem Anaokulu, Uğurböceği Anaokulu, Mithatpaşa İlköğretim Okulu gösterileri ile de Kent Meydanı AVM'de olacak.
Kent Meydanı AVM ayrıca hafta sonunda “Dalin ile Çocuk Şenliği”ne ev sahipliği yapacak. İki gün boyunca yüz boyama, jonglör gösterisi ve civciv maskotu gibi çocukları sevindiren etkinlikler AVM -2 Katında olacak. Çocuklara şampuanlar ve balonlar hediye edilecek olan etkinlik kapsamında çocuklar kendi bayramlarını neşe içinde kutlama fırsatını yakalayacaklar.

Hiç yorum yok: