22 Nisan 2011 Cuma

23 Nisan Coşkusu Kent Meydanı AVM'de Başladı


23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı kutlamaları geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Kent Meydanı AVM'de yaşanıyor. Azerbaycan, Moldovya ve Vietnamlı çocukların 17 Nisan Pazar günü açık alanda yaptıkları gösterilerini ardından “Fotoğraflarla 23 Nisan” sergisinin açılışı Kent Meydanı AVM Sanat Galerisi'nde yapıldı. Vali Yardımcısı Vedat Müftüoğlu, TRT Yapım Koordinatörü Sezai Karataş, Belediye Başkan Vekili Abdullah Karadağ'ın katıldığı serginin açılışının sunuculuğunu ise TRT Spikeri Levent Kol yaptı.
Sergiye TRT Genel Müdür Müşaviri İshak Çiftçi, Ankara Tv Dairesi Başkan Yardımcısı Zafer Erkmen, 23 Nisan Genel Koordinatörü Sebahattin Yaşar, Yapım Koordinatör Müdürü Nuh Bağcı ve Kent Meydanı AVM Pazarlama ve Reklam Müdürü Emel Çelikkol ve birçok ziyaretçi katıldı. Vali Yardımcısı Vedat Müftüoğlu sergiyi çeşitli ülklerden gelen çocukar ile beraber gezdi. Vali Yardımcısı Müftüoğlu Kent Meydanı AVM'ye ev sahipliğinden ötürü teşekkür etti.
“Fotoğraflarla 23 Nisan” sergi açılışı ile başlayan kutlamaların ardından 19 Nisan günü saat: 13:30’da popüler şarkıcı Funda Arar açık alanda bir konser vererek coşkuya ortak olacak. Tekrar eden ülke gösterilerinin ardından Sevgim Özel Yetenek Okulu'nun step gösterileri Kent Meydanı AVM'de yapılacak.
22 Nisan'da ise Sevgim Özel Yetenek Okulu, Özel İrem Anaokulu, Uğurböceği Anaokulu, Mithatpaşa İlköğretim Okulu gösteriler yapacaklar. 23 ve 24 Nisan tarihlerinde ise Miniişler Evi ve Dalin'in düzenleyeceği aktiviteler ile kutlama son bulacak. 23 Nisan coşkusunu yaşamak isteyenler bu sene yine Kent Meydanı AVM'de buluşacaklar.


Hiç yorum yok: