22 Nisan 2011 Cuma

23 Nisan Çoşkusu Kent Meydanı AVM' de Yaşanıyor
23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı kutlamaları geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Kent Meydanı AVM'de yaşanmaya devam ediyor. Azerbaycan, Moldovya ve Vietnamlı çocukların 17 Nisan Pazar günü açık alanda yaptıkları gösterilerini ardından “Fotoğraflarla 23 Nisan” sergisinin açılışı ile devam eden etkinlikler, 19 Nisan’da Funda Arar konseri ve dünya çocuklarının etkinlikleri ile coşkusuna coşku kattı.

Dünya çocuklarının etkinliklerinden sonra -2 Çarşı Katında Sevgim Anaokulu öğrencileri velilere ve ziyaretçilere bir dans gösterisi düzenlediler. Step tahtalarıyla dans eden minikler dans gösterisini muhteşem bir finalle bitirdiler. Avm müşterilerinin yoğun ilgi göstererek her kattan izlediği gösteride yer alan miniklerin, lacivert-beyaz kostümleri de çok şık ve dikkat çekiciydi.

Kent Meydanı AVM 23 Nisan Çocuk Haftası nedeniyle düzenlediği etkinlikler; 22 Nisan'da ise Sevgim Özel Yetenek Okulu, Özel İrem Anaokulu, Uğurböceği Anaokulu, Mithatpaşa İlköğretim Okulu gösterilerileri ile devam edecek. 23 ve 24 Nisan tarihlerinde ise Miniişler Evi ve Dalin'in düzenleyeceği aktiviteler ile kutlama son bulacak. 23 Nisan coşkusunu yaşamak isteyenler bu sene yine Kent Meydanı AVM'de buluşacaklar.Hiç yorum yok: