5 Mart 2011 Cumartesi

EN YÜKSEK CİROYU SAĞLAYAN MAĞAZA MÜDÜRLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ
Kent Meydanı AVM Sanat Galerisi'nde 1 Mart tarihinde gerçekleşen toplantıda en yüksek ciro yapan mağaza müdürleri ödüllendirildi. 2009-2010 yılı değerlendirmesi sonucunda en yüksek ciro artışı sağlayan ilk 10 mağazaya Genel Müdür Cemal Tuzcuoğlu plaketlerini verdi.
Toplantıda geçmiş yılların değerlendirmesi yapılırken Cemal Tuzcuoğlu 2011 yılının projeleri hakkında da bilgiler verdi. Plaketlerini alan mağaza müdürleri mutluluklarını dile getirirken “İyi bir ekip çalışması yaptık, yönetimin desteğini hep yanımızda hissettik.” şeklinde konuştular.
Kent Meydanı AVM Genel Müdürü Cemal Tuzcuoğlu sık sık mağaza müdürü toplantısı yaptıklarını, bu toplantıların çalışanların motivasyonlarını olumlu etkilediğini belirterek başarılı bir yıl geçirdiklerini ifade etti. “2011 yılının ilk ayını da başarıyla sonlandırdık. Kapı girişlerinde % 38 artış sağlanırken, ciroda %40 artışı yakaladık.” diye konuştu.

Şehrin tam kalbinde olmanın avantajını kullandıklarını, Kİ! Kart sayesinde sadık müşteri sayılarında artış sağlandığını ifade eden Tuzcuoğlu, mağaza müdürleri toplantısının Kent Meydanı AVM’nin üçüncü doğumgününe denk gelmesi sebebiyle ayrıca mutlu olduklarını dile getirdi.
Tüm çalışanlara emeklerinden dolayı teşekkür edildiği toplantıda Defacto en çok ciro artışı sağlayan mağaza seçildi. Defacto Müdürü Erkan Büyük'ün ödülünü aldığı toplantıda en çok ciro artışı sağlayan diğer mağazalar sırasıyla şöyle oldu; U.S Polo Denim, Greyder, Turkcell, Penti, Popeyes, Flo, Vodafone ,Sbarro ve Pierre Cardin oldu.
Hiç yorum yok: