18 Mart 2011 Cuma

BUİKAD ÖDÜLLERİNİ KAZANANLARA VALİ YARDIMCISINDAN BAŞARI BELGESİ
Bursa Vali Yardımcısı Sayın Mehmet Vedat Müftüoğlu Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği, İş Yaşamında Başarılı Kadın ödüllerini kazanan Bursalı başarılı iş kadınlarını makamında ağırladı. BUİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Selma Çetinkaya Türker ile ödül töreninin destekçisi Kent Meydanı AVM Genel Müdürü Cemal Tuzcuoğlu'nun da hazır bulunduğu görüşmede Müftüoğlu ödül sahiplerine başarı belgesi takdim etti.
Yılın En Başarılı İş Kadını Sühendam Şatır, Yılın En Başarılı Kadın Profesyoneli Hayriye Ünal, Yılın En Yenilikçi İş Kadını Ülviye Yahya, Yılın En Başarılı Kadın Girişimcisi Fulya Balkır, Jüri Teşvik Ödülü sahibi Doç. Dr. Seda Özmutlu, Yılın Kadın İstihdamına En Değer Veren Şirketi Aunde Teknik A.Ş adına Şule Oktay Özler, Yılın Kadın İstihdamına En Değer Veren Kamu Kurumu Bursa Kent Konseyi adına Enes Battal Keskin ve Yılın Kadın İstihdamına En Değer Veren Sivil Tolum Kuruluşu Uludağ Soroptimistler Kulübü adına Muammer Durak başarı belgelerini aldı. Ödül sahipleri Sayın Mehmet Vedat Müftüoğlu’na başarı belgesi için teşekkür ettiler.

Bursa İş Kadınlar ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD) Bursa'da iş yaşamında başarıya imza atmış iş kadınlarını geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Kent Meydanı AVM işbirliğiyle 8 Mart 2011 Salı akşamı Almira Otel'de ödüllendirmişti.


Hiç yorum yok: