8 Şubat 2011 Salı

BUİKAD İŞ YAŞAMINDA BAŞARILI KADIN ÖDÜLLERİ İÇİN ADAY ÖNERİLERİNİ ALMAYA BAŞLADI


Bursa İş Kadınlar ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD) Bursa'da iş yaşamında başarıya imza atmış iş kadınlarını ödüllendiriyor. BUİKAD’ın “İş Kadını ile Güçlü Bir Türkiye'ye Ulaşmak” projesi kapsamında "İş Yaşamında Başarılı Kadın" ödülleri ile BUİKAD, ekonomiden sosyal hayata birçok alanda örnek teşkil eden ve başarıya yürüyen iş kadınlarını Dünya Kadınlar Günü'nde ödüllendirecek. 8 Mart 2011 tarihinde sahiplerini bulacak ‘BUİKAD İŞ YAŞAMINDA BAŞARILI KADIN ÖDÜLLERİ-2011’ Almira Otel Büyük Salonda yapılacak.
Konuya ilişkin olarak düzenlenen basın toplantısı 7 Şubat 2011 Pazartesi günü Kent Meydanı AVM +2 Katında yer alan Sanat Galerisi'nde yapıldı. Basın toplantısına BUİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Selma Çetinkaya Türker ve Kent Meydanı AVM Genel Müdürü Cemal Tuzcuoğlu katıldı. Basına ödül töreniyle ilgili açıklama yapılan toplantı saat 16.00'da başladı. Çetinkaya Türker ve Tuzcuoğlu İş Yaşamında Başarılı Kadın" ödülleri hakkında bilgi verdi.
Yılın en başarılı iş kadını, yılın Başarılı Kadın Profesyoneli, yılın en yenilikçi iş kadını, yılın kadın istihdamına en değer veren şirketi, yılın kadın istihdamına en değer veren kurumu, yılın kadın istihdamına en değer veren sivil toplum kuruluşu gibi kategorilerin olduğu BUİKAD "İş Yaşamında Başarılı Kadın" ödüllerini için son katılım tarihi 25 Şubat 2011 olarak belirlendi. Aday değerlendirmesi 2 Mart tarihinde yapılacak. Katılımlar www.buikad.org
adresinden yapılabiliyor. Bu adres ziyaret edilerek aday olarak önerilen kişiler için de form doldurulabilecek.

Hiç yorum yok: