10 Şubat 2011 Perşembe

Aşkın en “trendy” hali İNCİ’de!


Kent Meydanı AVM -1 Çarşı Katında yer alan İnci’nin 2010-2011 Sonbahar-Kış Kadın Koleksiyonu’nun farklı tasarımlara sahip modelleri şimdi %70’e varan indirim avantajı ile satışa sunuluyor. Ayrıca, 11-14 Şubat 2011 tarihleri arasında İNCİ mağazalarından 100 TL ve üzeri yapılan alışverilerde sevgililer gününe özel hazırlanan “Walk of Love” CD’si hediye ediliyor.
Sezonun en trendy renklerinden “pudra” tonlarında platformlu yüksek ökçeli bir ayakkabıdan, straz taşlı ayakkabılara, dize kadar uzanan platformlu çizmelerden, yumuşak ve rahat süet çizmelere ve bir sanat eserini andıran ökçe formlarına kadar her özel detay, İnci’de Sevgililer Günü’nde hediye bulmayı kolaylaştırıyor.
Özellikle gece kıyafetlerine en uygun alternatif olan portföy çantalar ise, daha yumuşak dökümlü deriler, ruganlar, süetler, lazer deriler ve yılan baskılara kadar geniş bir yelpazede sevgilinizin kıyafetini tamamlama kolaylığı sunuyor...
İnci’nin “klasik” grubundan rugan ayakkabıları, şıklığı ile fark edilmek isteyen erkekleri, İNCİ’nin casual tasarımlı modelleri ise “spor” tarzından uzaklaşmayan erkekleri mutlu edecek..

Hiç yorum yok: